GL Platform Fuar Sakarya 4. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarı’na özel olarak gelen ziyaretçi grupları için araçların gidiş dönüş ücretini karşılamaktadır.  

10 - 13 Kasım 2022 tarihlerinde Hendek Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanında düzenlenecek Sakarya 4. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarında, ziyaretçi gruplarının oluşturulması için ulaşım organizasyonunun sağlamaktayız.

* 200 KM’YE KADAR OLAN MESAFELERDE GİDİŞ – DÖNÜŞ ÜCRETLERİ GL PLATFORM FUAR TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.                                                                                         

FAYDALANABİLMENİZ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

  1. Ziyaretçi organizasyonu için son başvuru tarihi 21 Ekim 2022 Cuma günüdür. Başvuru yapabilmeniz için arka sayfadaki formu eksiksiz doldurup 0 232 347 80 53 nolu faksa göndermeniz gerekmektedir. Başvuru formunu gönderdikten sonra sizlere, başvurunuzu kabul ettiğimizi ve onayladığımızı içeren TEYİT YAZISI’nı, başvuru formunuzda belirttiğiniz faks numarasına göndereceğiz. Elinize ulaşmayan teyit yazısı için mutlaka bizi arayınız. Aksi takdirde başvurusu yazılı olarak kabul edilmeden oluşturulan organizasyonlar için katkı payı ödemesi yapılmayacaktır.
  2. Fuarımızı ziyaretiniz sırasında; başvuru formunuza istinaden gönderdiğimiz teyit yazımızı da yanınızda getirmeniz ve fuar girişinde sizleri karşılayacak olan Ziyaretçi Organizasyonu Karşılama Ekibimize onaylatmanız gerekmektedir.
  3. Ziyaretçilerin fuar alanına en geç saat 11:00’ de gelmeleri ve 16:00’dan önce çıkış yapmamaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu tür organizasyonlar için fatura kabulü yapılamayacak, ödeme bedeli iptal edilecek ve hediyelerden faydalanamayacaktır.
  4. Ulaşım bedeliniz; GL Platform Fuar adına düzenlenen “Tarım ve Hayvancılık Fuarı Ulaşım Bedeli”  açıklaması ile kesilen fatura karşılığında, faturayı kesen şahsa fuar alanında nakit olarak yapılacaktır.                                                                               

    Yapmayı planladığınız organizasyon için bu başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz başvuru formunu 0 232 347 80 53 numaralı faksa göndermenizi, ulaşıp ulaşmadığı hakkında da 0232 347 80 33 numaradan teyit almanızı rica ederiz.